Služby

Moderátor je člověk, který pracuje ve funkci kvalifikovaného konferenciéra při nějakém rozsáhlejším uměleckém představení či při nějaké větší společenské události. Na rozdíl od běžného konferování však moderátor kultivovaným způsobem příslušnou kulturní nebo společenskou akci vhodně usměrňuje, někdy i sofistikovaně řídí. Kvalitně odvedená práce může zlepšit celkovou náladu na akci, rozproudit večírek či zajistit, aby hosté neodcházeli předčasně.

Moderování plesů

Maturitní plesy moderuji pravidelně a to několik let! Během jedné sezóny (od listopadu do března) jich odmoderuji cca 30!

Kdy dát vědět, že chcete ples moderovat?
Čím dříve, tím lépe. Jakmile se ve třídě domluvíte, sjednáme datum schůzky, na které doladíme detaily. Vždy se přizpůsobím časem i termínem vám. Sepíšeme předběžnou smlouvu.

Co vše od vás potřebuji?
Termín a místo, kde se maturitní ples bude konat, a název kapely, která je na maturitním plese nepostradatelná! Pár dní před plesem potřebuji e-mailem zaslat podklady k moderování –  program a jmenný seznam maturantů. Tím pro vás starosti končí.

Kdy dorazím na ples?
Na maturitní ples dorazím s dostatečnou časovou rezervou, abych vše připravil k vaší spokojenosti. Přicházím okolo šesté hodiny, představím se maturantům, seznámím se s nimi, společně projdeme program, vyzkoušíme nástup a šerpování. Generálka je nesmírně důležitá, neboť maturitní ples je velký zážitek nejen pro maturanty, ale i jejich rodiče, prarodiče a další pozvané a je důležité, aby vše klaplo a všichni si večer užili a dlouho na něj vzpomínali.

Moderování sportovních akcí

Hlasatel, moderátor a komentátor. Moderoval jsem několik desítek utkání předního volejbalového klubu VK DUKLA LIBEREC, také jsem dlouholetým speakrem florbalového týmu FBC LIBEREC. Zkušenosti s moderováním mám také s fotbalem a to pro klub FK JABLONEC. Samozřejmě nabízím po předchozí dohodě s dostatečným časovým předstihem z důvodu přípravy na akci i možnost moderování jiných sportovních disciplín (než výše zmíněné).

Moderování módních přehlídek

S moderováním módních přehlídek mám mnohaleté zkušenosti, neboť mé začátky moderátora patří právě jim. Moderovat módní přehlídku je příležitostí každého moderátora ukázat umění improvizace. Přenechejte proto moderování profesionálovi.

Moderování firemních a vánočních večírků

V poslední době jsou velice populární firemní večírky či jiné firemní akce, které pomáhají vytvářet a stmelovat přátelské vztahy mezi zaměstnanci, ale nejen mezi nimi. Často jsou zváni klienti firmy, kteří jistě ocení profesionální průběh celého večírku.

Moderování městských slavností

Hledáte někoho, kdo by provedl připraveným programem návštěvníky vaší akce?  Ať už se jedná o městkou slavnost, vinobraní nebo jarmark. Není nic jednoduššího, než si vsadit na služby profesionálního moderátora, který je zárukou úspěšného průběhu celé vaší slavnosti.

Moderování akcí pro děti

Akce pro děti jako dětské show, karnevaly či besídky moderuji velmi rád. Pravidelně moderuji Bambiriády.